ژست عکاسی دونفره پاییزی

بدبد نبودخوبعالیفوق العاده (1 رای, میانگین: 5,00 از 5)
Loading...

ژست عکاسی

ژست عکاسی دو نفره

ژست عکاسی دونفره پاییزی

ژست عکاسی دو نفره

همه زن و شوهرها و زوج ها با یکدیگر متفاوت هستند

هرکسی شخصیت منحصر به فرد خودش رو داره و نمیشه گفت که تمام افراد شبیه به هم هستند و علایق و سلیقه های مشترک دارند. شما به عنوان یک عکاس باید به این موضوع مهم توجه داشته باشید و یاد بگیرید که چگونه با زوج های مختلف با افکار و سلایق مختلف رفتار کنید تا بتونید بهترین عکاسی رو از زوجهای مختلف داشته باشید.

البته پی بردن به این موضوع کار ساده ای نیست و نیاز به تجربه خیلی زیادی داره. اما شما میتونید از زوج هایی که برای عکاسی به شما مراجعه میکنند درخواست کنید تا پیشنهادات و نظراتشون رو در رابطه با نوع عکاسی، ژست های عکاسی و … بپرسید و متناسب با خواست و سلیقه اونها، کار عکاسی رو انجام بدید.

ژست عکاسی دو نفره

ممکن هست برخی از زوجها در عکاسی بی تجربه و ناشی باشند

شما به عنوان یک عکاس باید به این موضوع دقت کنید! بسیاری از زوج ها ممکنه برای اولین بار برای عکاسی به آتلیه مراجعه کرده باشند و هیچ تجربه قبلی در این رابطه نداشته باشند. پس لازمه شما با صبر و حوصله تمام جزییات مربوط به ژست گرفتن، نحوه عکاسی و … رو به این زوج ها توضیح بدید و به هیچ عنوان در رفتارتون حالت تمسخر نداشته باید.

البته گاهی هم ممکنه این افراد نگرانی و استرس زیادی هم داشته باشند. شما باید در ابتدا یک محیط آرام و بدون استرس رو برای زوج فراهم کنید و این اطمینان رو بهشون بدید که یک تجربه عالی از عکاسی خواهند داشت تا نگرانی اونها برطرف بشه. به طور کلی باید ارتباط با مشتری رو به بهترین شکل ممکن یاد بگیرید.

ژست عکاسی دو نفره

در موقعیت های مختلف باید از زوج ها عکس بگیرید

نکته مهم دیگری که در رابطه با عکاسی از زوج ها وجود داره این هست که باید با عکس، تمام احساسات و عواطف بین این زوج رو به بهترین شکل ممکن ثبت کنید. اگرچه عکاسی از یک زن و شوهر از نمای نزدیک بسیار زیبا و چشم نواز هست اما باید عکس هایی از زاویه دور هم داشته باشید تا بتونید رفتار و عواطف زوج ها رو به طور کامل به تصویر بکشید. به طور کلی باید آمادگی این رو داشته باشید که بیشترین شات رو از زوج ها داشته باشید.

حتما بخوانید  کیانا|پارت یک

چگونگی انتخاب ژست یا فیگور برای عکس دو نفره

گاهی لازمه در کنار تجربیاتی که در عکاسی و انتخاب ژست عکاسی دارید، از رفتار واقعی سوژه های عکاسی هم استفاده کنید. مثلا ژست مورد نظرتون رو به طور کامل شرح بدید و از زوج بخواهید تا این ژست رو براتون اجرا کنند. گاهی رفتار واقعی یک زن و شوهر، ژست دو نفره فوق العاده ای رو ایجاد میکنه که کمک میکنه تا روش عکاسی شما هم منحصر به فردتر دیده بشه و یک واکنش کاملا واقعی و بدون اغراق رو ثبت خواهید کرد.

در انتخاب ژست دو نفره سخت نگیرید

همونطور که قبلا گفتیم زوج ها با یکدیگر متفاوت هستند! گاهی ممکنه برخی از زوج ها در پاسخ به یک ژست کاملا حرفه ای و با شیوه های هیجان انگیز عمل کنند و ژست دو نفره جذابی داشته باشند اما برخی از زوج ها نیاز به کمک شما داشته باشند تا بتونند بهترین فیگور یا ژست رو برای عکاسی دو نفره اجرا کنند. پس لازمه که در انتخاب ژست برای عکاسی دو نفره سخت نگیرید و آزادانه تر عمل کنید.

دوربین عکاسی رو همیشه آماده برای عکاسی نگه دارید و سعی کنید از لحظات و واکنشهای واقعی که هیچ ژست و فیگور از پیش تعیین شده ای وجود نداره، عکاسی کنید. عکس گرفتن از این لحظات خیلی طبیعی تر و جذاب تر از عکسهایی هست که فیگور تعریف شده و مشخص دارند.

ژست عکاسی دو نفره پاییزی

ژست عکاسی دو نفره پاییزی

من زهرا بانو هستم نویسنده این مقاله دانشجوی علم پزشکی از نوع پیشگیریش
آدرس کوتاه پست
تاریخ: 15 مهر 1399
بازدید: 854

*

code

کلیه حقوق مادی و معنوی برای سایت عصر مهدویت محفوظ می باشد

طراحی سایت: خلیج وب